NOVINKY

arr3Ukázka video systému ComelitUkázka video zvonků Comelit. Připravili jsme krátkou video ukázku  video systému Comelit pro bytový... arr3Náležitosti k provozu kamerového systému v bytovém domě.Při provozu  kameroveho systemu bychom meli dodrzovat jistych nalezitosti. Vše je detailne popsano v... arr3ABBDo nabídky služeb jsme přidali kompletní montáž audio video zvonků  Welcome midi ABB.  ... arr3Akce: Garáž-chatka-malý bytAkční nabídka: zabezpečte svoji garáž, chatku, či byt profesionálně alarmem Jablotron od 12429,-Kč... arr3LetákNáš nový leták :) zde.   ... arr3Leták 2018Náš nový leták :-) ...

Proč kontaktovat právě nás:

 

  • Schůzka a vypracování návrhu montáže zdarma.

 

  • Naše firma Vám garantuje záruční i pozáruční servis.

 

  • Profesionální a spolehlivé produkty za nízké ceny.  

 

  • Zkušenost v oboru 10 let.

 

Certifikace:

 

Používáme pouze certifikované produkty k profesionální montáži. Motáže provádíme v souladu s platnou legislativou.

 

KONTAKTY

KAMSY s.r.o.
Novohradská 1452/1
370 01 České Budějovice
tel: +420 391001234
info(a)kamsy.cz
Elektronik

Instalace montáže » Domovní zvonky (audio a video)
Zvonky

Domácí audio video telefony pro panelové, bytové a rodinné domy: 

 Realizujeme montáže audio/video domovních telefonů od výrobce comelit. Systém je vhodný k montáži jak u rodinných domů tak bytových. Rekonstrukce stávajících zvonků v bytovém/panelovém domě  není obtížná, možné napojení na stávající kabeláž v domě.  Lze také rozšíři o ovládání (otevírat dveře, komunikovat s osobou) přes Váš chytrý telefon.

Systém (comelit) umožňují rozšíření o čtečku čipů,  jak samostatně tak k přidání do zvonkového tabla. Lze naprogramováním evidovat čipy na jméno a přidělovat oprávnění časová k přístupu, popř. čipy mazat. Dle dotazů upřesníme.

 

Ukázka rekonstrukce

 

Další naše ukázka práce zde

Katalog zde

Katalog schema typy zde

Katalog sada pro RD od  zde

 

O firmě Comelit Group S.p.A:

Firma byla založena v roce 1956 a již od prvních začátků se zabývala vývojem a výrobou domácích telefonů a komunikátorů. V dnešní době patří k předním výrobcům tohoto sortimentu ve světě.
Comelit je průkopníkem v nabídce unikátních technologií a designů.  Hlavní pobočky skupiny Comelit najdeme ve 13ti zemích evropy, asie a ameriky.

 

Chci navrhnout zvonky
telefon/email:
Opište text z obrázku: *
captcha