NOVINKY

arr3Náležitosti k provozu kamerového systému v bytovém domě.Při provozu  kameroveho systemu bychom meli dodrzovat jistych nalezitosti. Vše je detailne popsano v... arr3ABBDo nabídky služeb jsme přidali kompletní montáž audio video zvonků  Welcome midi ABB.  ... arr3Akce: Garáž-chatka-malý bytAkční nabídka: zabezpečte svoji garáž, chatku, či byt profesionálně alarmem Jablotron od 12429,-Kč... arr3LetákNáš nový leták :) zde.   ... arr3Leták 2018Náš nový leták :-) ...

 

    Proč kontaktovat právě nás:
 
    Schůzka a vypracování návrhu montáže zdarma.

 

    Naše firma Vám garantuje záruční i pozáruční servis.

 

    Profesionální a spolehlivé produkty, optimální cena/výkon. 

 

    Zkušenost v oboru 10 let.

 

 

KONTAKTY

KAMSY s.r.o.
Novohradská 1452/1
370 01 České Budějovice
tel: +420 391001234
info(a)kamsy.cz
Elektronik

Instalace montáže » Zabezpečení alarmy
Alarmy Jablotron 100

Jsme certifikovanou montážní firmou Jablotron a.s. Zabezpečení provádíme pro všechny objekty. Systém nabízí ovládání přes intuitivní klávesnice s jednoduchým ovládáním s logikou tlačítek semaforu.

Ovládat alarm můžete také jednoduše  přes Váš chytrý telfon odkudkoliv. System Jablotron 100 lze jednoduše rozšířit o další vystupy jako  dektektor kouře a hořlavých plynů, detektor zaplavení, dále pohybové čidlo s fotoaparátem k pořízení snímku při poplachu. Umí také videoverifikaci připojení bezpečnostní kamery k živému přenosu a sledování z aplikace my jablotron.

 

 

 

 

 

 

 

 

Systém disponuje  rozšířujícími moduly pro automatizaci ovladani dveří žaluzií, spínání obvodů zásuvek,  atd. Systém také nabízí teplomery a termostaty s řídící jednotkou pro ovládání topení.  Vše je samozřejmě možné také ovládat pres chytrý telefon. Pro představení systému využijte přehrání videa níže.

 

Na montáž od nás získáte: 

Záruku:
- na jednotlivé prvky systému poskytujeme standardní záruku výrobce 5 let
- při použití dodané bezpečnostní SIM karty se prodlužuje záruka na 7 let
- na provedení montáže poskytuje naše firma záruku 2 roky
- záruka se nevztahuje na výměnu baterií ani záložního akumulátoru

Servis:
- naše firma Vám garantuje záruční i pozáruční servis systému a v případě potřeby také poradenství
- aby mohla být garantována spolehlivá funkce systému, doporučuje legislativa i výrobce jeho pravidelnou servisní prohlídku. Tato prohlídka se provádí 1x za rok. Při prohlídce kontrolujeme veškeré prvky, čistíme a seřizujeme je a případně vyměníme baterie. O provedené kontrole pořizujeme písemný protokol, který je podmínkou pro případnou dlouhodobou slevu na pojistném. Pravidelná prohlídka se účtuje dle provedených prací.

Certifikace:
- Systém JABLOTRON 100 je certifikovaný podle evropské normy EN 50131-1 do stupně zabezpečení č. 2.
- Naše firma je certifikována výrobcem (Jablotron Alarms a.s.) ke kvalifikované montáži systému a jsme nositeli koncesované živnosti, která nás opravňuje k montáži zabezpečovací techniky v souladu s platnou legislativou
- Tyto údaje jsou podstatné při jednání s pojišťovnou (většina pojišťoven poskytuje při řádném zajištění objektu slevu na pojistném).
 - Řádná certifikace systému a montážní firmy je též podmínkou případné výplaty pojistné částky v plné výši, kdyby došlo ke škodě na majetku i přesto že je řádně zabezpečen.

 

Typové instalace ke stažení zde:Typové instalace ceny

Vzorová nabídka (garáž, chatka, malý byt) od 12 429,-Kč bez dph včetně montáže zde

Katalog produktů ke stažení zde.

 

Chci navrhnout zabezpečení alarmem
telefon/email: