NOVINKY

arr3Náležitosti k provozu kamerového systému v bytovém domě.Při provozu  kameroveho systemu bychom meli dodrzovat jistych nalezitosti. Vše je detailne popsano v... arr3ABBDo nabídky služeb jsme přidali kompletní montáž audio video zvonků  Welcome midi ABB.  ... arr3LetákNáš nový leták :) zde.   ... arr3Leták 2018Náš nový leták :-) ...

 

    Proč kontaktovat právě nás:
 
    Schůzka a vypracování návrhu montáže zdarma.

 

    Naše firma Vám garantuje záruční i pozáruční servis.

 

    Profesionální a spolehlivé produkty, optimální cena/výkon. 

 

    Zkušenost v oboru 10 let.

 

 

KONTAKTY

KAMSY s.r.o.
Novohradská 1452/1
370 01 České Budějovice
tel: +420 391001234
info(a)kamsy.cz
Elektronik

Comelit

Zvonky

Domácí audio video telefony pro panelové, bytové a rodinné domy: 

Realizujeme montáže audio/video zvonků od výrobce comelit. Systém je vhodný k montáži jak u rodinných domů tak bytových. Rekonstrukce stávajících zvonků v bytovém/panelovém domě  není obtížná, možné napojení na stávající kabeláž v domě.  Lze také rozšíři o vzdálené ovládání přes aplikaci ve Vašem chytrém telefonu android/apple. 

Systém (comelit) umožňují rozšíření o čtečku čipů,  jak samostatně tak k přidání do zvonkového tabla, možné propojení i s jiným výrobcem přístupového systému. Lze naprogramováním evidovat čipy na jméno a přidělovat oprávnění časová k přístupu, popř. čipy mazat. Dle dotazů upřesníme.

 

Ukázka rekonstrukce

Další ukázka rekonstrukce zde

Katalog zde

Katalog schema typy zde

Video ukázka video zvonků  Comelit:

Novinka video telefon Comelit propojený přes mobilní aplikaci ukázka nastavení:

 

 

O firmě Comelit Group S.p.A:

Firma byla založena v roce 1956 a již od prvních začátků se zabývala vývojem a výrobou domácích telefonů a komunikátorů. V dnešní době patří k předním výrobcům tohoto sortimentu ve světě.
Comelit je průkopníkem v nabídce unikátních technologií a designů.  Hlavní pobočky skupiny Comelit najdeme ve 13ti zemích evropy, asie a ameriky.