NOVINKY

arr3Ukázka video systému ComelitUkázka video zvonků Comelit. Připravili jsme krátkou video ukázku  video systému Comelit pro bytový... arr3Náležitosti k provozu kamerového systému v bytovém domě.Při provozu  kameroveho systemu bychom meli dodrzovat jistych nalezitosti. Vše je detailne popsano v... arr3ABBDo nabídky služeb jsme přidali kompletní montáž audio video zvonků  Welcome midi ABB.  ... arr3Akce: Garáž-chatka-malý bytAkční nabídka: zabezpečte svoji garáž, chatku, či byt profesionálně alarmem Jablotron od 12429,-Kč... arr3LetákNáš nový leták :) zde.   ... arr3Leták 2018Náš nový leták :-) ...

Záruka:

  • Na jednotlivé prvky systému poskytujeme prodlouženou záruku výrobce 3 roky.

  • Při využití pravidelného servisu od nás prodlužujeme záruku na 7 let.

  • Na provedení montáže poskytuje naše firma záruku 2 roky

 

Servis:

  • Naše firma Vám garantuje záruční i pozáruční servis.

  • Pro společenství a firmy poskytujeme také pravidelný servis.

     

     

Certifikace:

  • Naše montážní firma je certifikována ke kvalifikované montáži. Veškeré motáže provádíme v souladu s platnou legislativou.

 

KONTAKTY

KAMSY s.r.o.
Novohradská 1452/1
370 01 České Budějovice
tel: +420 391001234
info(a)kamsy.cz
Elektronik

O nás » O nás
Vitejte

 

Vítejte na stránkách firmy KAMSY  s.r.o.

 

Firma byla založena v roce 2014.  Naše činnost je založena zejména na pravidelných elektroinstalačních pracích pro bytová družstva a společenství. Dále instalujeme a servisujeme zabezpečovací komunikační technologie  pro soukromé (bytové) a komerční (firmy) subjekty.

Zaměřujeme se zejména na montáž , servis a rekonstrukce domovních telefonů (audio a video zvonků všech typů), přístupových systému (čtečky, čipy), instalaci a servis ezs (alarmy), kamerové systémy, elektroinstalace a datové sítě. Cílem je najít řešení takové, aby bylo pro zákazníka nejefektivnější zároveň cenově dostupné a kvalitní.

Všechny naše produkty jsou ověřené a určené k profesionální montáži. Používáme převážně technologie od dlouholetých tradičních výrobců jako ABB, Comelit, Hikvision, Jablotron, Tesla, Tomst, Meanwell, UBNT, MIKROTIK. Jsme také certifikovanou montážní firmou ABB, Jablotron, každý rok procházíme nejrůznějšími typy školení bezpečnostních systému.

 

V případě, že máte zájem o naše služby, rádi Vám vypracujeme nezávaznou nabídku. Obraťte se na nás prostřednictvím emailu či kontaktního formuláře, který naleznete v menu v odkaze kontakty.

 

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.smile