NOVINKY

arr3Konfigurátor domovní zvonkyPřipravili jsme pro vás jednoduchý konfigurátor pro sestavu montáže a dodávky domovních... arr3Náležitosti k provozu kamerového systému v bytovém domě.Při provozu  kameroveho systemu bychom meli dodrzovat jistych nalezitosti. Vše je detailne popsano v... arr3ABBDo nabídky služeb jsme přidali kompletní montáž audio video zvonků  Welcome midi ABB.  ... arr3LetákNáš nový leták :) zde.   ... arr3Leták 2018Náš nový leták :-) ...

 

    Proč kontaktovat právě nás:
 
    Schůzka a vypracování návrhu montáže zdarma.

 

    Naše firma Vám garantuje záruční i pozáruční servis.

 

    Profesionální a spolehlivé produkty, optimální cena/výkon. 

 

    Zkušenost v oboru 10 let.

 

 

KONTAKTY

KAMSY s.r.o.
Novohradská 1452/1
370 01 České Budějovice
tel: +420 391001234
info(a)kamsy.cz
Elektronik

Instalace montáže » EZS zabezpečení alarmy
Alarmy Jablotron 100

Jsme certifikovanou montážní firmou Jablotron a.s. Zabezpečení provádíme pro všechny objekty. Systém nabízí ovládání přes intuitivní klávesnice s jednoduchým ovládáním s logikou tlačítek semaforu.

Ovládat alarm můžete také jednoduše  přes Váš chytrý telfon odkudkoliv. System Jablotron 100 lze jednoduše rozšířit o další vystupy jako  dektektor kouře a hořlavých plynů, detektor zaplavení, dále pohybové čidlo s fotoaparátem k pořízení snímku při poplachu. Umí také videoverifikaci připojení bezpečnostní kamery k živému přenosu a sledování z aplikace my jablotron.

Systém disponuje  rozšířujícími moduly pro automatizaci ovladani dveří žaluzií, spínání obvodů zásuvek,  atd. Systém také nabízí teplomery a termostaty s řídící jednotkou pro ovládání topení.  Vše je samozřejmě možné také ovládat pres chytrý telefon. Pro představení systému využijte přehrání videa níže.

 

Na montáž od nás získáte: 

Záruku:
- na jednotlivé prvky systému poskytujeme standardní záruku výrobce 5 let
- při použití dodané bezpečnostní SIM karty se prodlužuje záruka na 7 let
- na provedení montáže poskytuje naše firma záruku 2 roky
- záruka se nevztahuje na výměnu baterií ani záložního akumulátoru

Servis:
- naše firma Vám garantuje záruční i pozáruční servis systému a v případě potřeby také poradenství
- aby mohla být garantována spolehlivá funkce systému, doporučuje legislativa i výrobce jeho pravidelnou servisní prohlídku. Tato prohlídka se provádí 1x za rok. Při prohlídce kontrolujeme veškeré prvky, čistíme a seřizujeme je a případně vyměníme baterie. O provedené kontrole pořizujeme písemný protokol, který je podmínkou pro případnou dlouhodobou slevu na pojistném. Pravidelná prohlídka se účtuje dle provedených prací.

Certifikace:
- Systém JABLOTRON 100 je certifikovaný podle evropské normy EN 50131-1 do stupně zabezpečení č. 2.
- Naše firma je certifikována výrobcem (Jablotron Alarms a.s.) ke kvalifikované montáži systému a jsme nositeli koncesované živnosti, která nás opravňuje k montáži zabezpečovací techniky v souladu s platnou legislativou
- Tyto údaje jsou podstatné při jednání s pojišťovnou (většina pojišťoven poskytuje při řádném zajištění objektu slevu na pojistném).
 - Řádná certifikace systému a montážní firmy je též podmínkou případné výplaty pojistné částky v plné výši, kdyby došlo ke škodě na majetku i přesto že je řádně zabezpečen.

 

Brožura Jablotron 100+ vzorová instalace zde:Typové instalace ceny

Katalog produktů ke stažení zde.

 

Chci navrhnout zabezpečení alarmem
telefon/email: