NOVINKY

arr3Konfigurátor domovní zvonkyPřipravili jsme pro vás jednoduchý konfigurátor pro sestavu montáže a dodávky domovních... arr3Náležitosti k provozu kamerového systému v bytovém domě.Při provozu  kameroveho systemu bychom meli dodrzovat jistych nalezitosti. Vše je detailne popsano v... arr3ABBDo nabídky služeb jsme přidali kompletní montáž audio video zvonků  Welcome midi ABB.  ... arr3LetákNáš nový leták :) zde.   ... arr3Leták 2018Náš nový leták :-) ...

 

    Proč kontaktovat právě nás:
 
    Schůzka a vypracování návrhu montáže zdarma.

 

    Naše firma Vám garantuje záruční i pozáruční servis.

 

    Profesionální a spolehlivé produkty, optimální cena/výkon. 

 

    Zkušenost v oboru 10 let.

 

 

KONTAKTY

KAMSY s.r.o.
Stradonická 2367/11
370 07 České Budějovice
tel: +420 391 001 234
info(a)kamsy.cz
Provozovna

O nás
Vitejte v KAMSY s.r.o.

 

Vítejte na stránkách firmy KAMSY  s.r.o.

 

Naše činnost je zaměřena v oboru elektroinstalačních pracích. Služby poskytujeme dlouhodobě pro bytová družstva a společenství. Dále instalujeme a servisujeme zabezpečovací komunikační technologie  pro soukromé (bytové) a komerční (firmy) subjekty.

Zaměřujeme se zejména na montáž , servis a rekonstrukce domovních telefonů (audio a video zvonků všech typů), přístupových systému (čtečky, čipy), instalaci a servis ezs (alarmy), kamerové systémy, elektroinstalace a datové sítě. Cílem je najít řešení takové, aby bylo pro zákazníka nejefektivnější zároveň cenově dostupné a kvalitní.

Všechny naše produkty jsou ověřené a určené k profesionální montáži. Používáme převážně technologie od dlouholetých tradičních výrobců jako ABB, Comelit, Hikvision, Jablotron, Tesla Stropkov, Czechphone, Tomst, Meanwell, UBNT, MIKROTIK. Jsme také certifikovanou montážní firmou ABB, Jablotron. Každý rok rozšiřujeme do našeho sortimentu služeb spousta novinek a inovací  v oblasti bezpečnostních a elektroinstalačních produktů.

 

V případě, že máte zájem o naše služby, rádi Vám vypracujeme nezávaznou nabídku. Schůzku a návrh realizace montáže poskytujeme zdarma.