NOVINKY

arr3Konfigurátor domovní zvonkyPřipravili jsme pro vás jednoduchý konfigurátor pro sestavu montáže a dodávky domovních... arr3Náležitosti k provozu kamerového systému v bytovém domě.Při provozu  kameroveho systemu bychom meli dodrzovat jistych nalezitosti. Vše je detailne popsano v... arr3ABBDo nabídky služeb jsme přidali kompletní montáž audio video zvonků  Welcome midi ABB.  ... arr3LetákNáš nový leták :) zde.   ... arr3Leták 2018Náš nový leták :-) ...

 

    Proč kontaktovat právě nás:
 
    Schůzka a vypracování návrhu montáže zdarma.

 

    Naše firma Vám garantuje záruční i pozáruční servis.

 

    Profesionální a spolehlivé produkty, optimální cena/výkon. 

 

    Zkušenost v oboru 10 let.

 

 

KONTAKTY

KAMSY s.r.o.
Stradonická 2367/11
370 07 České Budějovice
tel: +420 391 001 234
info(a)kamsy.cz
Provozovna

Instalace montáže » DT domovní zvonky
Zvonky

Připravili jsme pro vás jednoduchý konfigurátor pro sestavu kalkulace domovních zvonků. Nezávaznou sestavu  kalkulace si můžete vygenerovat a zaslat na svůj email pomocí naši nové webové aplikace https://objednavky.kamsy.cz .

 

Domácí audio video telefony pro panelové, bytové a rodinné domy: 

 Realizujeme montáže audio/video domovních telefonů od výrobce comelit. Systém je vhodný k montáži jak u rodinných domů tak bytových. Rekonstrukce stávajících zvonků v bytovém/panelovém domě  není obtížná, možné napojení na stávající kabeláž v domě.  Lze také rozšíři o ovládání (otevírat dveře, komunikovat s osobou) přes Váš chytrý telefon.

Systém (comelit) umožňují rozšíření o čtečku čipů,  jak samostatně tak k přidání do zvonkového tabla. Lze naprogramováním evidovat čipy na jméno a přidělovat oprávnění časová k přístupu, popř. čipy mazat. Dle dotazů upřesníme.

 

Ukázka rekonstrukce

 

Další naše ukázka práce zde

Katalog zde

Katalog schema typy zde

Katalog sada pro RD od  zde

 

O firmě Comelit Group S.p.A:

Firma byla založena v roce 1956 a již od prvních začátků se zabývala vývojem a výrobou domácích telefonů a komunikátorů. V dnešní době patří k předním výrobcům tohoto sortimentu ve světě.
Comelit je průkopníkem v nabídce unikátních technologií a designů.  Hlavní pobočky skupiny Comelit najdeme ve 13ti zemích evropy, asie a ameriky.

 

Chci navrhnout zvonky
telefon/email: